Skip to main content

 

Budowanie przewagi na
trendach konsumenckich

Jak przełożyć szybko zmieniające się trendy konsumenckie na

opłacalne produkty, które zaspokajają potrzeby?
 

Odkryj Ingredion Polska

Wszystkie składniki innowacji 

Jesteśmy światowym dostawcą rozwiązań w zakresie składników. Produkujemy skrobie, mąki i proteiny pochodzenia roślinnego, np. z kukurydzy, tapioki, roślin strączkowych i ziemniaków. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla niemal 60 sektorów rynku w ponad 100 krajach.

Naszą pasją jest dostarczanie innowacyjnych i opłacalnych rozwiązań w zakresie składników, dzięki którym wyprzedzisz trendy rynkowe. Zobaczmy, co jest możliwe, pracując razem. Niezależnie od tego, czy działasz na rynku globalnym czy lokalnym, pomożemy Ci wyprzedzić trendy i podnieść opłacalność Twojej firmy.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do swojego biura lokalnego lub wypełnij formularz online, a lokalny ekspert wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Od Pomysłów do Rozwiązań

In the centers of innovation Ingredion Idea Labs ™ around the world, we solve problems on the basis of scientific knowledge to help you meet many different challenges and enable the production of innovative products, so that you overtake the competition.

Podejmij wyzwanie

Dzięki nam na Twoich opakowaniach pojawi się oświadczenie zdrowotne i uproszczona lista składników, a Twoje produkty będą bardziej ekologiczne i zrównoważone. Przy współpracy naszych ekspertów udoskonalisz rozwój nowych produktów i sprostasz wyzwaniu tworzenia receptury.

Znajdź składniki

Posiadamy ponad 100-letnie doświadczenie i nieustającą pasję do odkrywania. Przyłącz się do nas i skorzystaj z naszego stale rosnącego portfolio, aby podnieść jakość życia — jeden doskonały produkt po drugim.


To top