Skip to main content

Цілеспрямоване 
вирішення проблем

Покупки, які здійснюють споживачі, впливають на

виробничі процеси, і, в свою чергу, на рішення

стосовно інгредієнтів?.
 

Відкрийте Ingredion Україна

Розробка ідей. Розробка рішень.™

Ми – глобальна компанія, що займається розробкою рішень на основі інгредієнтів, яка виробляє крохмалі, борошно та білки з рослинних джерел, таких як кукурудза, тапіока, рис, зернобобові та картопля. Ми пропонуємо рішення та інновації для майже 60 галузей промисловості у понад 100 країнах.

Наше призначення – розробка інноваційних та економічно вигідних рішень на основі інгредієнтів, що дозволять вам бути на чолі нових трендів.

Давайте подивимось, чого можна досягти, працюючи разом. Незалежно від того, працюєте ви в глобальному чи місцевому масштабі, ми допомагатимемо вам випереджати тенденції та будемо прагнути підвищити вашу рентабельність.

Зв’язатись з нами

Зверніться до свого місцевого офісу за телефоном або заповніть онлайн-форму і  місцевий спеціаліст напише або зателефонує вам найближчим часом.

Більше ідей кращі рішення

В інноваційних центрах Ingredion Idea Labs™ в усьому світі ми використовуємо науково обґрунтований підхід до вирішення проблем, щоб допомогти вам відповідати на різноманітні виклики та виробляти продукцію, що випереджає новітні тенденції і дозволить вам бути попереду конкурентів.
 

Відповісти на виклик

Ми допоможемо вам досягнути вимог стосовно здоров'я, спростити списки інгредієнтів або зробити продукти екологічнішими та стабільнішими. Працюючи з нашими фахівцями, ви зможете прискорити розробки своїх нових продуктів і вирішити проблеми, що виникають при створенні рецептур.

Знайти інгредієнти


Маючи понад 100 років досвіду і невпинний запал до відкриттів, ми запрошуємо вас приєднатись до нас і скористатись нашим зростаючим портфоліо пропозицій для поліпшення якості життя – головного продукту часу.


To top