Skip to main content

 

Tüm yenilikçi bileşenler 


Doğadan hasat edilen malzemeler, uzmanlarımızın elinde,

birçok sektördeki ürün formülasyon zorluklarınızı çözmek

için dönüştürülüyor. 
 

Yerel ofisimizi Türkiye'de arayın +90 (0) 216 360 9980 veya online form doldurun; yerel uzmanınız kısa süre içinde sizinle irtibata geçecektir.

Tüm yenilikçi bileşenler 

Mısır, tapyoka, pirinç, baklagiller ve patates gibi bitki kaynaklarından nişasta, un ve protein üreten küresel bir bileşen çözümleri şirketiyiz. 100’ü aşkın ülkede 60’a yakın sanayi sektörü için çözümler ve inovasyonlar sağlıyoruz.

Tutkumuz, sizleri trendlerin önünde tutmak amacıyla yenilikçi ve uygun maliyetli bileşen çözümleri sağlamaktır. Gelin birlikte çalışarak nelerin mümkün olduğunu görelim. Dünya ölçeğinde ya da yerel ölçekte faaliyet gösteriyor olun, sizleri trendlerin önünde tutmak ve karlılığınızı artırmaya yardım etmek için çalışacağız.

İrtibata geçin

Yerel ofisinizi arayın veya online form doldurun; yerel uzmanınız kısa süre içinde sizinle irtibata geçecektir.

Daha büyük fikirler, daha iyi çözümler

Dünya çapında bulunan Ingredion Idea Labs™ inovasyon merkezlerimizde, çok farklı zorlukların üstesinden gelmenize yardım etmek için bilim temelli sorun çözümünü kullanıyor ve rekabette sizi öne çıkaracak son trende uygun ürünler sağlıyoruz.

Uygulama seçin

İlgili sağlık beyanını almanıza yardım edecek, bileşen listelerinizi basitleştirecek veya ürünlerinizi daha yeşil ve sürdürülebilir yapacağız. Uzmanlarımızla çalışarak yeni ürün geliştirme faaliyetlerinizi düzene koyabilecek ve formülasyon ile ilgili zorlukların üstesinden gelebileceksiniz.

Bileşen Bulun

100 yılı aşkın tecrübe ve tükenmek bilmeyen bir keşfetme tutkusu ile sizi, yaşam kalitesini yükseltmek için, genişleyen portföyümüzü kullanmak üzere bize katılmaya davet ediyoruz — tek seferde harika bir ürün

To top